Nowa seria kosmetyków OrganiCare już w polskiej ofercie sprzedaży

Calivita Partner Apteka
Przejdź do treści

Nowa seria kosmetyków OrganiCare już w polskiej ofercie sprzedaży

Sklepy Calivita w Polsce - Strona Partnera Calivita International
Opublikowane według Admin w Nowe produkty · 29 Maj 2015
Tags: Ekokosmetykiorganiczne
Z dniem 1 czerwca br. Calivita International wprowadza do obrotu w Polsce 5 nowych, naturalnych i ekologicznych kosmetyków z seriiOrganiCare, w tym:

  • balsam do ciała OrganiCare Body Lotion
  • żel pod prysznic i do kąpieli OrganiCare Bath&Shower
  • szampon OrganiCare Shampoo
  • odżywkę do włosów OrganiCare Hair Conditioner
  • żel „pierwszej pomocy” OrganiCare Rescue Gel

To innowacyjna linia ECO kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów, a także żel „pierwszej pomocy” stworzone na bazie naturalnych składników. 99% roślinnych składników aktywnych pochodzi ze ściśle kontrolowanych ekologicznych upraw. Te luksusowe kosmetyki zapewnią Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo i nadrzędną jakość dzięki m.in.:

Rygorystyczna metoda produkcji wymaga ogromnego nakładu pracy ręcznej, zapewniając najlepszej jakości, ręcznie wyselekcjonowane części roślin.

Produkcja odbywa się w tradycyjny sposób, w niskiej temperaturze, by aktywne składniki zachowały w maksymalnym stopniu skuteczność swojego naturalnego oddziaływania.

Powstają bez udziału metod chemicznych, by zachować jak największą efektywność cennych składników aktywnych i nie narazić Twojej skóry na gromadzenie się w niej i oddziaływanie na nią szkodliwych substancji.

Każdy etap produkcji podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), a gwarantem najwyższej jakości i bezpieczeństwa kosmetyków jest certyfikat wystawiony przez jednostkę certyfikującą Ecogruppo Italia.

Dowiedz się więcej o kosmetykach OrganiCarecomments powered by Disqus
Wróć do spisu treści