Ostatni dzień marcowych promocji

Calivita Partner Apteka
Przejdź do treści

Ostatni dzień marcowych promocji

Sklepy Calivita w Polsce - Strona Partnera Calivita International
Opublikowane według Admin w Promocje · 31 Marzec 2017
Tags: C1000PlusParaprotexAcZymesOrganicAcaiOrganicNoniCalivitaCvSklep
Koniec marca to ostatnie dni na skorzystanie z promocji na produkty Calivita, a w tym miesiacu jest w czym wybierać. Na promocji mamy C 1000 Plus, Ac Zymes, Paraprotex a wszystko to w pakietach 3 + 1 gratis, a ponadto pakiet oczyszczajaco- wyszczuplajacy czyli Nopalin, Paraprotex a do tego Chromium Max 500 zupełnie za darmo, pakiet Calcium Magnesium Plus razem z Ac Zymes oraz gratisowy C Plus. Warto też skorzystać z promocji dla mężczyn na VitalMan oraz dla kobiet na VitalWoman. Na promocji znajdziemy również D-drops (3+1), pakiet OrganiCare (4+3), Organic Acai oraz Organic Noni (3+1).

Jak skorzystać z promocji na produkty Calivita

Przede wszystkim warto zdecydować się od razu. Ponieważ nie ma zbyt wiele czasu, dltego szybko wybieramy interesujący produkt i klikamy link kup on-line. Po chwili przegladarka przeniesie nas na stronę sklepu partnerskiego CVSKLEP. W sklepie na stronie produktów znajdują się informacje o dostepnych promocjach, z których można skorzystać. Dodatkowo na stonie głównej znajdziemy reklamę wszystkich dostępnych w danej chwili promocji.

Dlaczego warto skorzystać z oferty sklepu partnerskiego Calivita - CVSKLEP

CvSklep został opracowany w taki sposób aby zapewnić jak najwyzsze rabaty na produkty Calivita. Dlatego poza promocjami, mamy możliwość skorzystania z dodatkowych bonusów i rabatów. Jak to zrobić. Wystarczy, że zrobimy pierwsze zakupy właśnie na CVSKLEP. Wraz z pierwszym zamówieniem otrzymamy pełny katalog produktów Calivita, aktualną gazetkę CaliNews oraz firmowy długopis i oczywiście kartę klienta z indywidualnym numerem ID. Z CvSklep otrzymamy dane do logowania na platformie dla kubowiczów Calivita. Od teraz bedzie można korzystać z promocji organizowanych tylko dla klubowiczów Calivita oraz uzuskiwać coraz wyzsze rabaty na produkty. CvSklep oferuje także program partnerski, który polega na tym, że możemy polecać kolejne osoby, które trafią do naszej osobistej grupy. Dzięki temu nasze rabaty mogą być naprawdę wysokie, a nawet możemy otrzymywać je zupełnie za darmo.
Dzięki systemowi SMS CvSklep automatycznie poinformuje nas o nowościach i topowych promocjach na produkty Calivita.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą CvSklepcomments powered by Disqus
Wróć do spisu treści