Aquarion - Sklepy Calivita w Polsce - Strona Partnera Calivita International

Calivita Partner Apteka
Przejdź do treści

Aquarion

Inne produkty
Aquarion
Calivita Electronics
Urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody

Każdego dnia pij czystą, bezpieczną, jonizowaną wodę, odkwaszając i oczyszczając organizm!
W magazynie: szt.
0.00 PLN
woda z AquarionSpecjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń metali ciężkich i toksyn wodę. Sami możemy ustalić kwasowość bądź też alkaliczność wody. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm.
Skorzystaj z promocji na ten produkt >>
Aquarion - jonizator wody z filtrem

Alkaliczna woda jonizowana

Zdrowie dzięki wodzie zjonizowanej

najlepszy jonizator wody


Dowiedz się więcej oraz sprawdź promocje na produkt Calivita


Każdego dnia pij czystą, bezpieczną, jonizowaną wodę, odkwaszając i oczyszczając organizm!

Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która odgrywa kluczową rolę w zachowaniu zdrowia. Dlatego też woda jest nie tylko ważną substancją, ale także istotnym elementem niezwykle delikatnej równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Pełni również szereg innych funkcji: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii, odgrywa ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najważniejsze narządy oraz reguluje w komórkach poziom elektronów i protonów.

Jak działa jonizator Aquarion

Urządzenie AQUARION wytwarza wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy.

W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe oraz lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, wykorzystując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednak długotrwałe zakwaszenie organizmu może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową równowagę kwasowo-zasadową.

Zalety urządzenia  Aquarion

Dokładnie oczyszcza wodę: posiada zewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia oraz drugi wielostopniowy, wymienny filtr o średnicy 0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor. Przepuszcza z kolei niezbędne składniki mineralne, takie jak wapń, magnez, potas. Oprócz fazy węglowej wzbogaconej srebrem, filtr posiada także turmalin, który w naturalny sposób dodatkowo jonizuje wodę.

Wielostopniowa jonizacja wody
(podczas elektrolizy wody, Aquarion może wytwarzać  zarówno wodę alkaliczną, jak i kwaśną o 4 różnych zakresach poziomu pH.

Jonizowana woda alkaliczna
Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Woda ta skutecznie alkalizuje organizm, wspomagając zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej i odwracając w ten sposób proces zakwaszania organizmu przez pewne rodzaje pożywienia, leki, itp. Wpływa również pozytywnie na nasz organizm i pobudza go do działania.

Kwaśna woda jonizowana
Kwaśna woda jonizowana może być stosowana wyłącznie zewnętrznie!, np. do pielęgnacji twarzy, oczyszczania skóry. Woda o wyższym poziomie kwasowości może być używana do dezynfekcji powierzchni, a także do prac domowych (dezynfekujące działanie bez chemikaliów).

Ujemny potencjał ORP
Dzięki systemowi elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny ujemny poziom ORP (potencjał osydoredukcyjny).

Jak skutecznie nawodnić organizm
Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega zmianie, co znacznie zwiększa jej absorpcję i zdolność nawadniania organizmu. W wodzie tradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster złożony z 12-18 molekuł. Podczas procesu jonizacji zmienia się klasterowa struktura wody – dzięki temu klastery tworzą 6 cząsteczek, co polepsza zdolność penetracji i lepszego nawodnienia organizmu, a także zwiększa skuteczność oczyszczania komórek z ubocznych produktów przemiany materii.

Jak dotlenić organizm
Urządzenie wytwarza wodę nasyconą tlenem, która może pomóc w zachowaniu zdrowia i jest przydatna dla każdego, a szczególnie dla ludzi aktywnych, wyczynowców oraz pracowników fizycznych.
Efekty stosowania wody alkalicznej
 • zmniejsza zakwaszenie;
 • wspomaga funkcjonowanie nerek;
 • aktywuje i równoważy naturalny system ochronny organizmu;
 • wspomaga funkcje trawienne;
 • zmniejsza cellulit;
 • właściwe jej połączenie z codzienną dietą może wspomóc proces odchudzania;
 • dodaje energii;
 • obniża zmęczenie;
Kwaśna woda jonizowana jest znakomita dla naszej skóry. Woda kwaśna z poziomu 1-2 może być stosowana do celów kosmetycznych, poziom 3-4 wykazuje właściwości antyseptyczne – z jej pomocą możemy dezynfekować np. powierzchnie blatów, ściereczki w kuchni, itd. Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia!

Efekty stosowania wody kwaśnej
 • oczyszcza i pielęgnuje skórę;
 • czysta kuchnia, bez stosowania środków chemicznych
11 powodów, dla których warto sięgnąć po urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody Aquarion CaliVita®:
 1. Bazując już na 25. letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
 2. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.
 3. Produkt posiada Certyfikat zgodności CE.
 4. Produkty spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej.
 5. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 6. Zapewniamy możliwość zakupu części zamiennych.
 7. Produkt posiada nowoczesny, estetyczny wygląd.
 8. Proste w użyciu, obsłudze.
 9. Posiada łatwo wymienialny filtr, którego stopień zużycia można na bieżąco śledzić.
 10. Urządzenie jest przyjazne dla środowiska.
 11. W komplecie instrukcja obsługi, praktyczny film montażu na DVD.

Aquarion - Opinie o produkcie

Dodaj komentarz, oceń produkt lub zadaj pytanie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
Gwarancja najniższej ceny

Filtr do wody i jonizator

Aquarion Calivita
Wróć do spisu treści