Organic Acai - Sklepy Calivita International w Polsce - STRONA DYSTRYBUTORA

Przejdź do treści

Organic Acai

Produkty naturalne
Organic Acai
Premium Organic
Ekologiczny 100% sok z jagód acai

473 ml
Dostępny natychmiast
145,00 zł(z VAT-em) 193,00 zł
Discount!
100% sok z acai
Skorzystaj z promocji na ten produkt >>
arrow

Organiczny sok z Acai

Poznaj swój "sekret długowieczności
arrow
Dlaczego warto wybrać właśnie Organic Acai:

  • Organic Acai zawiera 100% sok z jagód acai bez dodatku innych owoców!
  • 100% organiczny sok z owoców acai - 1 ml soku = 1g organicznego owocu
  • farmaceutyczna jakość surowca
  • doskonałe zachowujące świeżość odporne opakowanie
  • przyjemny smak

Superowoce w akcji

Jednym z sensacyjnych odkryć ostatnich lat jest Acai (wymawiane jako: Asai), jagody, które endemicznie rosną w lasach deszczowych Amazonii. Dziś gdy stało się wiadomo, że Indianie z Ameryki Południowej wykorzystują tę roślinę w leczeniu wielu problemów zdrowotnych,  współczesna nauka zatrudnia naukowców, którzy wciąż nieustannie pracują nad potwierdzaniem korzystnych działań w dziedzinie zdrowia, które ​​owoc ten posiada.

Superantyoksydant

Najcenniejszą właściwością są przeciwutleniające i przeciwzapalne działania tych owoców. Określenie przeciwutleniacz oznacza, że zapobiega lub spowalnia utlenianie. W naszym ciele, w wyniku stresu, palenia tytoniu, picia alkoholu i zażywania leków, jak również spożywania produktów, które są skażone substancjami chemicznymi, dochodzi do gromadzenia się wolnych rodników, które mogą łatwo spowodować uszkodzenie DNA, błon komórkowych, ważnych białek oraz enzymów, co może prowadzić do rozwoju chorób. Antyoksydanty mogą powstrzymać te procesy. Niestety, badania pokazują, że zdecydowana większość ludzi nie spożywa wystarczającej ilości owoców i warzyw, więc pozbawieni są jednego z najważniejszych źródeł przeciwutleniaczy. Jednakże badania wykazały, że stres oksydacyjny odgrywa ważną rolę między innymi w rozwoju chorób sercowo-naczyniowych i zapalnych, kilku typów raka, cukrzycy typu 2, jak również na ma wpływ na spadek zdolności umysłowych. Acai zawiera wiele różnych  antyutleniaczy. Antocyjany, które nadają owocom ciemny kolor fioletowy, pomagają w regulacji  wysokiego ciśnienia krwi oraz co potwierdziły badania, spożywanie dużych ilości zmniejsza ryzyko zawału serca u kobiet. Jest również udowodnione, że kwas elagowy, który te owoce zawierają zapobiega stanom zapalnym i uszkodzeniom kolagenu w komórkach przez promieniowanie UV-B. W oparciu o te wyniki przyjmuje się, że owoce z dużą zawartością kwasu elagowego, takie jak Acai pomagają w leczenie zmarszczek oraz stanów zapalnych po ekspozycji na działanie promieniowania UV. Acai zawiera również znaczne ilości fitosteroli, dobrze poznane jako skuteczny środek w celu obniżenia poziomu cholesterolu, które mają także działanie chroniące przed nowotworem. Acai jest prawdziwą bomba witaminową: zawiera witaminy B1, B2, C i E, i niacynę.

Acai na odchudzanie

Otyłość niestety stała się prawdziwą epidemią, powszechną choroba nie tylko w krajach rozwiniętych, ale także w ubogich krajach rozwijających się. Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), na otyłość cierpi aż 1,5 miliarda ludzi. Otyłość zwiększa ryzyko pojawienia się wielu chorób, takich jak różne typy nowotworów, cukrzycy typu 2, chorób układu krążenia, udaru, chorób układu ruchu, jak również zaburzeń hormonalnych i niepłodności. Zespół metaboliczny to szereg objawów, na które składają się wysokie poziomy insuliny, obniżona tolerancja glukozy, podwyższone ciśnienie krwi oraz podwyższone stężenie cholesterolu i triglicerydów. "Międzynarodowa kariera" Acai rozpoczęła się jako preparatu, który wspomaga  utratę masy ciała a sukces osiągnięty w tej dziedzinie wciąż jest nieprawdopodobny. Ponadto Acai reguluje poziom cukru we krwi, co jest jednym z kluczowych czynników sukcesu, ponieważ w ten sposób można uniknąć nagłych napadów głodu. Testy wykazały, że spożywanie owoców acai przez okres jednego miesiąca pomaga obniżyć poziom cholesterolu i tłuszczów we krwi, a zatem mogą one stanowić skuteczną pomoc w zwalczania zespołu metabolicznego.
arrow

Organic Acai - Opinie o produkcie

Dodaj komentarz, oceń produkt lub zadaj pytanie
comments powered by Disqus
arrow
Gwarancja najniższej ceny
Organic Acai

Kup 3 szt. Organic Acai, a otrzymasz 1 szt. Organic Acai w prezencie

Best seller
Wróć do spisu treści