Organic Acai - Sklepy Calivita w Polsce - Strona Partnera Calivita International

Calivita Partner Apteka
Przejdź do treści

Organic Acai

Produkty naturalne
Pakiet Organic Acai
Skorzystaj z promocji na ten produkt >>
Organic Acai
Premium Organic
Eko sok z jagód acai z sokiem z jabłek i czereśni dla lepszego smaku

473 ml
W magazynie: 84 szt.
200.00 PLN
Pakiet Organic Acai with Apple, Cherry
Premium Organic
3+1za grosz

Objętość netto: 473 ml; 4-paku: 1892 ml
Organic Acai - 100% eko sok z jagód acai

Organiczny sok z Acai

Poznaj swój "sekret długowieczności
Eko sok z jagód acai z sokiem z jabłek i czereśni dla lepszego smaku

Dowiedz się więcej oraz sprawdź promocje na produkt Calivita Organic Acai with Apple & Black Cherry

Produkt rolnictwa ekologicznego. Ekologiczny sok wytworzony z pysznych jagód acai  wzbogacony - dla jeszcze lepszego smaku - ekologicznymi koncentratami soków z jabłek i czereśniJagody acai to bogactwo składników odżywczych, wyróżniające się niezwykłym potencjałem antyoksydacyjnym - jednym z najwyższych wśród owoców! Produkt spełnia rygorystyczne wymagania produkcji organicznej, w której to radykalnie ogranicza się stosowanie wszelkich chemicznych środków ochrony roślin, nawozów syntetycznych czy substancji pomagających w przetwarzaniu. Dzięki temu jest bogatszy w składniki odżywcze oraz skuteczniej działa na organizm.

Komu szczególnie polecamy Organic Acai with Apple & Black Cherry?
 • Wszystkim osobom poszukującym silnego wsparcia antyoksydacyjnego.
 • Osobom chcącym zadbać o urodę, figurę i kondycję.
 • Wszystkim osobom chcącym wspomóc funkcjonowanie układu odpornościowego.
 • Osobom narażonym na codzienny stres związany z pracą lub stylem życia.
 • Osobom w trakcie kuracji odchudzającej.
 • Użytkownikom telefonów komórkowych, komputerów itp.
 • Mieszkańcom dużych aglomeracji, narażonych na zanieczyszczenia powietrza.
 • Osobom preferującym suplementy diety w płynie.
 • Osobom odżywiającym się nieracjonalnie.

Dlaczego warto wybrać właśnie Organic Acai:

 • Organic Acai zawiera sok z jagód acai
 • farmaceutyczna jakość surowca
 • doskonałe zachowujące świeżość odporne opakowanie
 • przyjemny smak

Superowoce w akcji

Jednym z sensacyjnych odkryć ostatnich lat jest Acai (wymawiane jako: Asai), jagody, które endemicznie rosną w lasach deszczowych Amazonii. Dziś gdy stało się wiadomo, że Indianie z Ameryki Południowej wykorzystują tę roślinę w leczeniu wielu problemów zdrowotnych, współczesna nauka zatrudnia naukowców, którzy wciąż nieustannie pracują nad potwierdzaniem korzystnych działań w dziedzinie zdrowia, które ​​owoc ten posiada.

Superantyoksydant

Najcenniejszą właściwością są przeciwutleniające i przeciwzapalne działania tych owoców. Określenie przeciwutleniacz oznacza, że zapobiega lub spowalnia utlenianie. W naszym ciele, w wyniku stresu, palenia tytoniu, picia alkoholu i zażywania leków, jak również spożywania produktów, które są skażone substancjami chemicznymi, dochodzi do gromadzenia się wolnych rodników, które mogą łatwo spowodować uszkodzenie DNA, błon komórkowych, ważnych białek oraz enzymów, co może prowadzić do rozwoju chorób. Antyoksydanty mogą powstrzymać te procesy. Niestety, badania pokazują, że zdecydowana większość ludzi nie spożywa wystarczającej ilości owoców i warzyw, więc pozbawieni są jednego z najważniejszych źródeł przeciwutleniaczy. Jednakże badania wykazały, że stres oksydacyjny odgrywa ważną rolę między innymi w rozwoju chorób sercowo-naczyniowych i zapalnych, kilku typów raka, cukrzycy typu 2, jak również na ma wpływ na spadek zdolności umysłowych. Acai zawiera wiele różnych  antyutleniaczy. Antocyjany, które nadają owocom ciemny kolor fioletowy, pomagają w regulacji  wysokiego ciśnienia krwi oraz co potwierdziły badania, spożywanie dużych ilości zmniejsza ryzyko zawału serca u kobiet. Jest również udowodnione, że kwas elagowy, który te owoce zawierają zapobiega stanom zapalnym i uszkodzeniom kolagenu w komórkach przez promieniowanie UV-B. W oparciu o te wyniki przyjmuje się, że owoce z dużą zawartością kwasu elagowego, takie jak Acai pomagają w leczenie zmarszczek oraz stanów zapalnych po ekspozycji na działanie promieniowania UV. Acai zawiera również znaczne ilości fitosteroli, dobrze poznane jako skuteczny środek w celu obniżenia poziomu cholesterolu, które mają także działanie chroniące przed nowotworem. Acai jest prawdziwą bomba witaminową: zawiera witaminy B1, B2, C i E, i niacynę.
suplement diety

Objętość netto: 473 ml

Dawkowanie
2 łyżki stołowe (30 ml). Produkt wstrząsnąć przed otwarciem. Po otwarciu produkt przechowywać w lodówce do 45 dni.

Substancje aktywne
Organiczny sok z owoców acai (Euterpe oleracea) 25010 mg
Organiczny koncentrat soku z owoców czereśni (Prunus avium) 3185 mg
Organiczny koncentrat soku z jabłek (Malus domestica) 3130 mg


Składniki
organiczny sok z jagód acai (Euterpe oleracea) (79,64%), organiczny koncentrat soku z owoców czereśni (Prunus avium) (10,05%), organiczny koncentrat soku z jabłek (Malus domestica) (10,05%,); regulator kwasowości: kwas cytrynowy (0,26%).

Wartość odżywcza:  30 ml: Wartość energetyczna: 123,7 kJ/  29,68 kcal, Tłuszcz: 0,88 g, Kwasy tłuszczowe nasycone: 0,22 g, Węglowodany: 5,05 g, w tym cukry: 3,3 g, Białko: 0,39 g, Sól: 0,01 g.

Wartość odżywcza:  100 ml: Wartość energetyczna: 412 kJ/ 98,89 kcal, Tłuszcz: 2,93 g, Kwasy tłuszczowe nasycone: 0,73 g, Węglowodany: 16,83 g, w tym cukry: 11 g, Białko: 1,3 g, Sól: 0,02 g.

1Zawartość cukrów wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego cukru w owocach. 2Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Jednostka certyfikująca w USA: Organic Certifiers, USA – nr jednostki certyfikującej - US-BIO-635.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

Jednostka certyfikująca w Polsce: Centrum Jakości AgroEko Sp. z o.o., nr jednostki certyfikującej – PL-EKO-09
Uwagi!
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia . Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Produkt nie jest zalecany dla kobiety w ciąży, karmiących piersią, osób przyjmujących immunosupresanty.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym, chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła, światła, ujemnych temperatur, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt po otwarciu należy przechowywać w lodówce do 45 dni.

Acai na odchudzanie

Otyłość niestety stała się prawdziwą epidemią, powszechną choroba nie tylko w krajach rozwiniętych, ale także w ubogich krajach rozwijających się. Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), na otyłość cierpi aż 1,5 miliarda ludzi. Otyłość zwiększa ryzyko pojawienia się wielu chorób, takich jak różne typy nowotworów, cukrzycy typu 2, chorób układu krążenia, udaru, chorób układu ruchu, jak również zaburzeń hormonalnych i niepłodności. Zespół metaboliczny to szereg objawów, na które składają się wysokie poziomy insuliny, obniżona tolerancja glukozy, podwyższone ciśnienie krwi oraz podwyższone stężenie cholesterolu i triglicerydów. "Międzynarodowa kariera" Acai rozpoczęła się jako preparatu, który wspomaga  utratę masy ciała a sukces osiągnięty w tej dziedzinie wciąż jest nieprawdopodobny. Ponadto Acai reguluje poziom cukru we krwi, co jest jednym z kluczowych czynników sukcesu, ponieważ w ten sposób można uniknąć nagłych napadów głodu. Testy wykazały, że spożywanie owoców acai przez okres jednego miesiąca pomaga obniżyć poziom cholesterolu i tłuszczów we krwi, a zatem mogą one stanowić skuteczną pomoc w zwalczania zespołu metabolicznego.

Organic Acai - Opinie o produkcie

Dodaj komentarz, oceń produkt lub zadaj pytanie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
Gwarancja najniższej ceny
Organic Acai

Kup 3 szt. Organic Acai, a otrzymasz 1 szt. Organic Acai w prezencie

Best seller
Wróć do spisu treści