Organic Acai - Sklepy Calivita International w Polsce - Strona Partnera CALIVITA® INTERNATIONAL

Calivita Partner Apteka
Przejdź do treści

Organic Acai

Produkty naturalne
Pakiet Organic Acia
Skorzystaj z promocji na ten produkt >>
Organic Acai
Premium Organic
Eko sok z jagód acai z sokiem z jabłek i czereśni dla lepszego smaku

473 ml
Dostępny natychmiast
164,00 zł
Pakiet Organic Acai with Apple, Cherry
Premium Organic
3+1za grosz

Objętość netto: 473 ml; 4-paku: 1892 ml
Dostępny natychmiast
492,01 zł
Organic Acai - 100% eko sok z jagód acai

Organiczny sok z Acai

Poznaj swój "sekret długowieczności
Dlaczego warto wybrać właśnie Organic Acai:

  • Organic Acai zawiera 100% sok z jagód acai bez dodatku innych owoców!
  • 100% organiczny sok z owoców acai - 1 ml soku = 1g organicznego owocu
  • farmaceutyczna jakość surowca
  • doskonałe zachowujące świeżość odporne opakowanie
  • przyjemny smak

Superowoce w akcji

Jednym z sensacyjnych odkryć ostatnich lat jest Acai (wymawiane jako: Asai), jagody, które endemicznie rosną w lasach deszczowych Amazonii. Dziś gdy stało się wiadomo, że Indianie z Ameryki Południowej wykorzystują tę roślinę w leczeniu wielu problemów zdrowotnych,  współczesna nauka zatrudnia naukowców, którzy wciąż nieustannie pracują nad potwierdzaniem korzystnych działań w dziedzinie zdrowia, które ​​owoc ten posiada.

Superantyoksydant

Najcenniejszą właściwością są przeciwutleniające i przeciwzapalne działania tych owoców. Określenie przeciwutleniacz oznacza, że zapobiega lub spowalnia utlenianie. W naszym ciele, w wyniku stresu, palenia tytoniu, picia alkoholu i zażywania leków, jak również spożywania produktów, które są skażone substancjami chemicznymi, dochodzi do gromadzenia się wolnych rodników, które mogą łatwo spowodować uszkodzenie DNA, błon komórkowych, ważnych białek oraz enzymów, co może prowadzić do rozwoju chorób. Antyoksydanty mogą powstrzymać te procesy. Niestety, badania pokazują, że zdecydowana większość ludzi nie spożywa wystarczającej ilości owoców i warzyw, więc pozbawieni są jednego z najważniejszych źródeł przeciwutleniaczy. Jednakże badania wykazały, że stres oksydacyjny odgrywa ważną rolę między innymi w rozwoju chorób sercowo-naczyniowych i zapalnych, kilku typów raka, cukrzycy typu 2, jak również na ma wpływ na spadek zdolności umysłowych. Acai zawiera wiele różnych  antyutleniaczy. Antocyjany, które nadają owocom ciemny kolor fioletowy, pomagają w regulacji  wysokiego ciśnienia krwi oraz co potwierdziły badania, spożywanie dużych ilości zmniejsza ryzyko zawału serca u kobiet. Jest również udowodnione, że kwas elagowy, który te owoce zawierają zapobiega stanom zapalnym i uszkodzeniom kolagenu w komórkach przez promieniowanie UV-B. W oparciu o te wyniki przyjmuje się, że owoce z dużą zawartością kwasu elagowego, takie jak Acai pomagają w leczenie zmarszczek oraz stanów zapalnych po ekspozycji na działanie promieniowania UV. Acai zawiera również znaczne ilości fitosteroli, dobrze poznane jako skuteczny środek w celu obniżenia poziomu cholesterolu, które mają także działanie chroniące przed nowotworem. Acai jest prawdziwą bomba witaminową: zawiera witaminy B1, B2, C i E, i niacynę.
suplement diety

Objętość netto: 473 ml

Sposób użycia
2 łyżki stołowe (30 ml). Produkt wstrząsnąć przed otwarciem. Po otwarciu produkt przechowywać w lodówce do 45 dni.

Składniki aktywne
Ograniczny (ekologiczny) sok z owoców acai (Euterpe oleracea)
30g cząstek owoców acai

Składniki
organiczny sok z owoców acai (Euterpe oleracea) (99,95%), regulator kwasowości: kwas cytrynowy

Wartość odżywcza:  30 ml: Wartość energetyczna: 83,33 kJ/ 20 kcal,  Białko:1,0 g, Węglowodany:4,0 g, Tłuszcz: 0,0 g.
Wartość odżywcza:  100 ml: Wartość energetyczna: 276,7 kJ/ 66,4 kcal, Białko:  3,3 g, Węglowodany: 13,3 g, Tłuszcz: 0,0 g.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Jednostka certyfikująca w USA: Organic Certifiers, USA – nr jednostki certyfikującej - US-BIO-635.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

Jednostka certyfikująca w Polsce: Centrum Jakości AgroEko Sp. z o.o., nr jednostki certyfikującej – PL-EKO-09
Uwagi!
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia . Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Produkt nie jest zalecany dla kobiety w ciąży, karmiących piersią, osób przyjmujących immunosupresanty.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym, chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła, światła, ujemnych temperatur, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt po otwarciu należy przechowywać w lodówce do 45 dni.

Acai na odchudzanie

Otyłość niestety stała się prawdziwą epidemią, powszechną choroba nie tylko w krajach rozwiniętych, ale także w ubogich krajach rozwijających się. Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), na otyłość cierpi aż 1,5 miliarda ludzi. Otyłość zwiększa ryzyko pojawienia się wielu chorób, takich jak różne typy nowotworów, cukrzycy typu 2, chorób układu krążenia, udaru, chorób układu ruchu, jak również zaburzeń hormonalnych i niepłodności. Zespół metaboliczny to szereg objawów, na które składają się wysokie poziomy insuliny, obniżona tolerancja glukozy, podwyższone ciśnienie krwi oraz podwyższone stężenie cholesterolu i triglicerydów. "Międzynarodowa kariera" Acai rozpoczęła się jako preparatu, który wspomaga  utratę masy ciała a sukces osiągnięty w tej dziedzinie wciąż jest nieprawdopodobny. Ponadto Acai reguluje poziom cukru we krwi, co jest jednym z kluczowych czynników sukcesu, ponieważ w ten sposób można uniknąć nagłych napadów głodu. Testy wykazały, że spożywanie owoców acai przez okres jednego miesiąca pomaga obniżyć poziom cholesterolu i tłuszczów we krwi, a zatem mogą one stanowić skuteczną pomoc w zwalczania zespołu metabolicznego.

Organic Acai - Opinie o produkcie

Dodaj komentarz, oceń produkt lub zadaj pytanie
comments powered by Disqus
Gwarancja najniższej ceny
Organic Acai

Kup 3 szt. Organic Acai, a otrzymasz 1 szt. Organic Acai w prezencie

Best seller
Wróć do spisu treści