Arginine Plus - Sklepy Calivita International w Polsce - STRONA DYSTRYBUTORA

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Arginine Plus

Produkty naturalne
Arginine Plus Calivita
100 tabletek

Dawkowanie:
1 tabletka dziennie 1/2 godz. przed posiłkiem

Substancje aktywne:
L-arginina 500mg
Kwas alfa ketoglutarowy 50mg
Mangan 0.6mg

Składniki:
L-arginina (49,4%), stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, barwnik: węglan wapnia, kwas alfa-ketoglutarowy, substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, skrobia (z ryżu siewnego - Oryza sativa), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, diglicynian manganu, substancja glazurująca: szelak, substancja glazurująca: talk

Uwagi!
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu, cukrzyca,  kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby cierpiące na schizofrenię i opryszczkę.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze (m.in.: wpływające na ciśnienie krwi, leki diuretyczne, antykoagulanty – przeciwzakrzepowe), mające problemy zdrowotne, przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.
5 x TAK dla Arginine Plus CaliVita®:

  • duże ekonomiczne opakowanie ok. 85gr za tabletkę
  • naturalna l-arginina
  • niezbędna przy rekonwalescencji
  • pomaga w budowie beztłuszczowej masy ciała
  • doskonała przy problemach z potencją
Produkt Arginine Plus dostarcza aż 500 mg L-argininy w 1 tabletce. Kolejnym składnikiem produktu jest mangan, który uczestniczy w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, przyczynia się również do utrzymania zdrowych kości, bierze udzial w tworzeniu tkanki łącznej oraz prawidłowym metaboliźmie energetycznym.

Arginina to naturalna substancja należąca do grupy aminokwasów względnie egzogennych. Oznacza to, że  może być syntetyzowana w organizmie, jednakże w niektórych sytuacjach jej synteza wewnątrzustrojowa staje się niewystarczająca i trzeba ją dostarczyć z innych źródeł. Chodzi tu głównie o stany fizjologiczne takie jak: osłabiebie organizmu, urazy i obciążenie fizyczne. Warto wiedzieć, że arginina jest aminokwasem zasadowym.

Argininę w niewielkich ilosciach dostarczamy w pożywieniu, począwszy od nabiału, a kończąc na produktach mięsnych i ziarnach. Jest ona także syntetyzowana w naszym organizmie, jednakże w niektórych sytuacjach, np. przy szybkim wzroście lub w czsie choroby jej synteza jest niewystarczająca. Arginina to nie tylko bardzo ważny aminokwas, który odżywia nasz organizm; posiada również wiele innych korzystnych właściwości. Bierze m.in. udział w syntezie tlenku azotu – substancji, która rozszerza naczynia krwionośne, a więc wpływa na prawidłowe krążenie krwi w organizmie. Ułatwia także dotarcie krwi do każdej komórki, wspierając tym samym podaż składników odżywczych i tlenu do ich wnętrza. Tlenek azotu wpływa również na zwiększenie sił witalnych człowieka. Arginina wspomaga syntezę białek, może wpływać na wydzielanie hormonu wzrostu oraz insuliny, co sprawia, że sportowcy często sięgają po ten aminokwas w celu zwiększenia beztłuszczowej masy ciała. Wspiera także procesy oczyszczania organizmu, rozkładając produkty uboczne pochodzące z procesów metabolicznych. Jest to prekursor kreatyny, związku niezbędnego do wytworzenia wysokoenergetycznej substancji – fosfokreatyny.

Arginina wspiera budowę masy mięśniowej. Jeśli chcesz wyrzeźbić mięśnie, zaczynasz chodzić na siłownie lub ćwiczyć w domu pomyśl o argininie. Dzięki niej nie tylko zbudujesz wymarzoną muskulaturę, ale również zredukujesz tkankę tłuszczową.

Arginina dla mężczyzn na potencję. Czy wiesz co wchodzi w skład tabletek na potencję tak reklamowanych w telewizji a dostępnych w małych zwylke 6-tabletkowych i nieekonomicznych (czytaj drogich) opakowaniach. Tak to arginina jest ich głównym składnikiem odpowiedzialnym za wydzielanie tlenku azotu, który działa rozszerzajaco na ciała jamiste penisa, zapewniając wzwód. Zwykle takie tabletki zawierają 500 mg argininy a zalecane stosowanie to 1 - 3 tabletek pól godziny przed stosunkiem. Jak to dobrze, że można kupić argininę w duzym opakowaniu.

CZY WIESZ, ŻE?
Jedna tabletka Arginine Plus dostarcza tyle l-argininy, co 4,5 kg orzechów włoskich!
Dodaj komentarz, oceń produkt lub zadaj pytanie
comments powered by Disqus
 
Copyright 2017. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego