Arginine Plus - Sklepy Calivita International w Polsce - STRONA DYSTRYBUTORA

Przejdź do treści

Arginine Plus

Produkty naturalne
Arginine Plus
Inne produkty Calivita
Arginina dla mężczyzn

100 tabletek
Dostępny natychmiast
85,00 zł(z VAT-em) 113,00 zł
Discount!
facetArginina wspomaga syntezę białek, może wpływać na wydzielanie hormonu wzrostu oraz insuliny, co sprawia, że sportowcy często sięgają po ten aminokwas w celu zwiększenia beztłuszczowej masy ciała. Wspiera także procesy oczyszczania organizmu, rozkładając produkty uboczne pochodzące z procesów metabolicznych.
Skorzystaj z promocji na ten produkt >>
arrow

Naturalna arginina

Produkt Arginine Plus dostarcza aż 500 mg L-argininy w 1 tabletce. Kolejnym składnikiem produktu jest mangan, który uczestniczy w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, przyczynia się również do utrzymania zdrowych kości, bierze udzial w tworzeniu tkanki łącznej oraz prawidłowym metaboliźmie energetycznym.

Aminokwas arginina

Arginina to naturalna substancja należąca do grupy aminokwasów względnie egzogennych. Oznacza to, że  może być syntetyzowana w organizmie, jednakże w niektórych sytuacjach jej synteza wewnątrzustrojowa staje się niewystarczająca i trzeba ją dostarczyć z innych źródeł. Chodzi tu głównie o stany fizjologiczne takie jak: osłabiebie organizmu, urazy i obciążenie fizyczne. Warto wiedzieć, że arginina jest aminokwasem zasadowym.

Naturalne źródła argininy
Argininę w niewielkich ilosciach dostarczamy w pożywieniu, począwszy od nabiału, a kończąc na produktach mięsnych i ziarnach. Jest ona także syntetyzowana w naszym organizmie, jednakże w niektórych sytuacjach, np. przy szybkim wzroście lub w czsie choroby jej synteza jest niewystarczająca.

Właściwości argininy
Arginina to nie tylko bardzo ważny aminokwas, który odżywia nasz organizm; posiada również wiele innych korzystnych właściwości. Bierze m.in. udział w syntezie tlenku azotu – substancji, która rozszerza naczynia krwionośne, a więc wpływa na prawidłowe krążenie krwi w organizmie. Ułatwia także dotarcie krwi do każdej komórki, wspierając tym samym podaż składników odżywczych i tlenu do ich wnętrza. Tlenek azotu wpływa również na zwiększenie sił witalnych człowieka. Arginina wspomaga syntezę białek, może wpływać na wydzielanie hormonu wzrostu oraz insuliny, co sprawia, że sportowcy często sięgają po ten aminokwas w celu zwiększenia beztłuszczowej masy ciała. Wspiera także procesy oczyszczania organizmu, rozkładając produkty uboczne pochodzące z procesów metabolicznych. Jest to prekursor kreatyny, związku niezbędnego do wytworzenia wysokoenergetycznej substancji – fosfokreatyny.

CZY WIESZ, ŻE?
Jedna tabletka Arginine Plus dostarcza tyle l-argininy, co 4,5 kg orzechów włoskich!
Arginina wspiera budowę masy mięśniowej. Jeśli chcesz wyrzeźbić mięśnie, zaczynasz chodzić na siłownie lub ćwiczyć w domu pomyśl o argininie. Dzięki niej nie tylko zbudujesz wymarzoną muskulaturę, ale również zredukujesz tkankę tłuszczową.
Arginina dla mężczyzn na potencję. Czy wiesz co wchodzi w skład tabletek na potencję tak reklamowanych w telewizji a dostępnych w małych zwykle 6-tabletkowych i nieekonomicznych (czytaj drogich) opakowaniach. Tak to arginina jest ich głównym składnikiem odpowiedzialnym za wydzielanie tlenku azotu, który działa rozszerzająco na ciała jamiste penisa, zapewniając wzwód. Zwykle takie tabletki zawierają 500 mg argininy a zalecane stosowanie to 1 - 3 tabletek pół godziny przed stosunkiem. Jak to dobrze, że można kupić argininę w dużym opakowaniu.
arrow

Arginine Plus - opinie o produkcie

Dodaj komentarz, oceń produkt lub zadaj pytanie
comments powered by Disqus
arrow
Gwarancja najniższej ceny
5 x TAK dla Arginine Plus CaliVita®:

   • duże ekonomiczne opakowanie ok. 85gr za tabletkę
   • naturalna l-arginina
   • niezbędna przy rekonwalescencji
   • pomaga w budowie beztłuszczowej masy ciała
   • doskonała przy problemach z potencją
Arginine Plus Calivita
Best seller
Wróć do spisu treści