Naturalne kosmetyki OrganiCare - Sklepy Calivita w Polsce - Strona Partnera Calivita International

Calivita Partner Apteka
Przejdź do treści

Naturalne kosmetyki OrganiCare

Inne produkty
EKOLOGICZNA RODZINA KOSMETYKÓW OrganiCare

Wypróbuj nową serię naturalnych, ekologicznych kosmetyków OrganiCare

– żel do kąpieli i pod prysznic, balsam do ciała, szampon i odżywkę do włosów, których moc i niezwykła czystość o zniewalającym zapachu, zostały zamknięte w eleganckim opakowaniu. Dbając o Twoją skórę i włosy, pomagają przywrócić ich naturalną równowagę i wydobyć Twoje piękno!

STOP zbrodniarzom w Twojej łazience
Coraz bardziej świadomie „podchodzisz” do produktów, które konsumujesz i starasz się wybierać te zdrowsze, o jak najwyższej jakości?
A co z produktami, które stosujesz na zewnątrz - do pielęgnacji skóry, włosów, zębów?
Szok: część sztucznych składników dodawanych do zwykłych kosmetyków przenika do krwi i może wywierać niekorzystne działanie na nasz organizm.

Walcz z tym! Postaw na ekologiczną rodzinę kosmetyków OrganiCare

Bezpieczne, bez efektów ubocznych
Składniki aktywne OrganiCare są pochodzenia naturalnego, pozyskiwane z ekologicznych upraw, gdzie nie stosuje się pestycydów, fungicydów, herbicydów, czy sztucznych nawozów. Nie obciążają więc Twojego organizmu syntetycznymi niebezpiecznymi dla zdrowia składnikami chemicznymi i mogą być stosowane bez obaw przez wszystkich członków rodziny. Kosmetyki organiczne są bezpieczne dla wątroby, nie powodują problemów z układem odpornościowym czy oddechowym, nie zaburzają pracy hormonów oraz nie wywołują bólów głowy. Stosując je nie musisz się również martwić, czy nie wywołają reakcji alergicznej w postaci wysypki, zaczerwienień, swędzącej skóry oraz czy nie uszkodzą struktury włosa i skóry.

Zwiększona skuteczność
Produkcja OrganiCare jest ściśle kontrolowana i odbywa się w tradycyjny sposób w niskiej temperaturze, bez udziału metod chemicznych. Surowiec jest ręcznie zbierany i starannie selekcjonowany. Do produkcji wykorzystywane są jedynie te części rośliny, które spełniają rygorystyczne standardy i wymogi jakości. Składniki roślinne są przetwarzane w minimalny sposób – tak, by zachować maksimum ich skuteczności. Stosowane składniki dodatkowe są w pełni naturalne, a gotowe kosmetyki nie zawierają żadnych sztucznych barwników, stabilizatorów czy składników modyfikowanych genetycznie. Dzięki temu gotowe produkty ekologiczne są zdecydowanie bogatsze w witaminy, składniki mineralne oraz składniki roślinne i… dbają o Twoją urodę jeszcze lepiej!

Dla wszystkich typów skóry i rodzajów włosów
Kosmetyki organiczne mogą być stosowane zarówno przez osoby ze skórą wrażliwą, jak i z problemami nadmiernego wydzielania sebum, bez obawy o pogorszenie stanu skóry przez błędnie dobrany kosmetyk.

Naturalne kosmetyki idealne dla dzieci
Dbasz, by Twoje dziecko dostawało to, co najlepsze? Zatroszcz się również o jego skórę. Kosmetyki ekologiczne są hipoalergiczne, zawierają substancje naturalne, nie podrażniające wrażliwej skóry dziecka. Delikatnie pielęgnują ciało, chroniąc je przed zaczerwieniem.

Przyjazne środowisku
Podczas produkcji zwykłych kosmetyków do ścieków, wody i powietrza dostają się metale ciężkie oraz chemiczne zanieczyszczenia. Stosując ekologiczne kosmetyki chronisz środowisko i dbasz o lepszą przyszłość swoich dzieci. Ponadto produkty OrganiCare nie są testowane na zwierzętach! Jesteśmy dumni, że do oferty CaliVita® dołączyły ekologiczne, certyfikowane kosmetyki OrganiCare pielęgnujące ciało i włosy całej rodziny. Wypróbuj je i Ty!

Naturalna produkcja
Przetwarzanie składników roślinnych – wyciągów z liści aloesu, owoców oliwki europejskiej, lawendy, rozmarynu, oleju z kiełków pszenicy, masła Shea odbywa się w niskiej temperaturze, co pozwala zachować 100% skuteczność cennych składników aktywnych. Stosowana tradycyjna metoda produkcji jest dość kosztowana, wymaga szczególnej uwagi i ogromnych nakładów pracy ręcznej, ale tylko w ten sposób, mo- żemy otrzymać wyjątkowo skuteczny i nieskazitelnie czysty produkt końcowy. Uzyskane rezultaty są tego warte. Potwierdzeniem najwyższej jakości kosmetyków jest Certyfikat otrzymany od jednostki certyfikującej Ecogruppo Italia.
Wróć do spisu treści