GoldMAX - Sklepy Calivita w Polsce - Strona Partnera Calivita International

Calivita Partner Apteka
Przejdź do treści

GoldMAX

Inne produkty
GoldMAX
Calivita Electronics
Magnetyczny eliminator kamienia, oparty na Neodymie
W magazynie: 3 szt.
501.00 PLN
Magnetyczny eliminator kamienia, oparty na Neodymie

Stanowi przyjazne dla środowiska energooszczędne rozwiązanie problemów spowodowanych osadzaniem się kamienia. Może być użyty zarówno w instalacjach wodociągowych, jak i mieć zastosowanie w urządzeniu do oczyszczania i jonizacji wody - Aquarion.
Skorzystaj z promocji na ten produkt >>
GoldMax i Aquarion

magnetyczny eliminator kamienia

Magnetyczny eliminator kamienia.

Dowiedz się więcej oraz sprawdź promocje na produkt Calivita GoldMAX®

GoldMAX® CaliVita - magnetyczny eliminator kamienia, oparty na Neodymie. Stanowi przyjazne dla środowiska energooszczędne rozwiązanie problemów spowodowanych osadzaniem się kamienia. Może być użyty zarówno w instalacjach wodociągowych, jak i mieć zastosowanie w urządzeniu do oczyszczania i jonizacji wody - Aquarion. GoldMAX® zastosowany wraz z urządzeniem Aquarion ma korzystny wpływ na amortyzację urządzenia oraz sprawi, że smak wody będzie jeszcze lepszy. Jeśli urządzenie GoldMAX® zamontujemy na instalacji wodociągowej, urządzenia sanitarne staną się wolne od kamienia, a skuteczność bojlerów, pralek i zmywarek może wzrosnąć.


W trakcie działania magnetyzera GoldMAX® następuje zmiana w strukturze krystalicznej i ładunkach  zawartych w wodzie minerałów, tak że nie są one zdolne do przylegania.

Co więcej, powstały wcześniej osad ulega usunięciu. W ten sposób można zapobiegać tworzeniu się osadów sprzyjających rozwojowi grzybów, bakterii i innych mikroorganizmów.

Umieść równolegle dwa magnesy wokół białego elastycznego przewodu dopływu wody do urządzenia Aquarion lub wokół kranu głównego (magnesy będą się odpychały) i przymocuj je elastycznymi zapinkami. Zaleca się wcześniejsze umocowanie elastycznych zapinek wokół przewodu, gdyż ułatwi to montaż magnesów.

W przypadku umieszczenia magnesów na przewodzie dopływu wody do urządzenia Aquarion lub na instalacji wodociągowej wystarczy jedno urządzenie GoldMAX® - przy założeniu, że średni miesięczny przepływ wody wyniesie do 50 m3, dla rur o wewnętrznej średnicy 2 cale (materiał niemagnetyczny) lub rur o wewnętrznej średnicy 1 cal (rury stalowe).

W przypadku większej średnicy rur, większego średniego miesięcznego przepływu wody lub wody bardzo twardej, należy użyć więcej niż jeden magnetyzer GoldMAX®.
Ostrzeżenie!
Produkt zawiera silny magnes. Należy przechowywać go z dala od rozruszników serca, telewizorów, monitorów, przyrządów pomiarowych i wszelkich magnetycznych nośników danych. Trzymanie magnesów blisko takich urządzeń może spowodować ich uszkodzenie, zniszczenie a także obrażenie ciała.

Przechowuj produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci!
6 powodów, dla których warto sięgnąć po magnetyczny eliminator kamienia GoldMax CaliVita®:
  1. Bazując już na 25. letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
  2. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.
  3. Produkty spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej.
  4. To przyjazne dla środowiska, energooszczędne rozwiązanie problemów spowodowanych osadzaniem się kamienia.
  5. Może zwiększać skuteczność bojlerów, pralek i zmywarek.
  6. Zastosowany wraz z urządzeniem Aquarion ma korzystny wpływ na amortyzację urządzenia oraz sprawi, że smak wody będzie jeszcze lepszy.

GoldMax - Opinie o produkcie

Dodaj komentarz, oceń produkt lub zadaj pytanie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
Gwarancja najniższej ceny

Odkamieniacz magnetyczny

GoldMAX Calivita
Wróć do spisu treści