GoldMAX - Sklepy Calivita International w Polsce - Strona Partnera CALIVITA® INTERNATIONAL

Calivita Partner Apteka
Przejdź do treści

GoldMAX

Inne produkty
GoldMAX
Calivita Electronics
Magnetyczny eliminator kamienia, oparty na Neodymie
Dostępny natychmiast
460,00 zł
Magnetyczny eliminator kamienia, oparty na Neodymie

Stanowi przyjazne dla środowiska energooszczędne rozwiązanie problemów spowodowanych osadzaniem się kamienia. Może być użyty zarówno w instalacjach wodociągowych, jak i mieć zastosowanie w urządzeniu do oczyszczania i jonizacji wody - Aquarion.
Skorzystaj z promocji na ten produkt >>
GoldMax i Aquarion

magnetyczny eliminator kamienia

GoldMAX® CaliVita -  magnetyczny eliminator kamienia, oparty na Neodymie.

Goldmax stanowi przyjazne dla środowiska energooszczędne rozwiązanie problemów spowodowanych osadzaniem się kamienia.

Może być użyty zarówno w instalacjach wodociągowych, jak i mieć zastosowanie w urządzeniu do oczyszczania i jonizacji wody -  Aquarion.

GoldMAX® zastosowany wraz z urządzeniem Aquarion ma korzystny wpływ na amortyzację urządzenia oraz sprawi, że smak wody będzie jeszcze lepszy.

Jeśli urządzenie GoldMAX® zamontujemy na instalacji wodociągowej, urządzenia sanitarne staną się wolne od kamienia, a skuteczność bojlerów, pralek i zmywarek może wzrosnąć.

W trakcie działania magnetyzera GoldMAX® następuje zmiana w strukturze krystalicznej i ładunkach  zawartych w wodzie minerałów, tak że nie są one zdolne do przylegania.

Co więcej, powstały wcześniej osad ulega usunięciu. W ten sposób można zapobiegać tworzeniu się osadów sprzyjających rozwojowi grzybów, bakterii i innych mikroorganizmów.

Umieść równolegle dwa magnesy wokół białego elastycznego przewodu dopływu wody do urządzenia Aquarion lub wokół kranu głównego (magnesy będą się odpychały) i przymocuj je elastycznymi zapinkami. Zaleca się wcześniejsze umocowanie elastycznych zapinek wokół przewodu, gdyż ułatwi to montaż magnesów.

W przypadku umieszczenia magnesów na przewodzie dopływu wody do urządzenia Aquarion lub na instalacji wodociągowej wystarczy jedno urządzenie GoldMAX® - przy założeniu, że średni miesięczny przepływ wody wyniesie do 50 m3, dla rur o wewnętrznej średnicy 2 cale (materiał niemagnetyczny) lub rur o wewnętrznej średnicy 1 cal (rury stalowe).

W przypadku większej średnicy rur, większego średniego miesięcznego przepływu wody lub wody bardzo twardej, należy użyć więcej niż jeden magnetyzer GoldMAX®.
Ostrzeżenie!
Produkt zawiera silny magnes. Należy przechowywać go z dala od rozruszników serca, telewizorów, monitorów, przyrządów pomiarowych i wszelkich magnetycznych nośników danych. Trzymanie magnesów blisko takich urządzeń może spowodować ich uszkodzenie, zniszczenie a także obrażenie ciała.

Przechowuj produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci!
6 powodów, dla których warto sięgnąć po magnetyczny eliminator kamienia GoldMax CaliVita®:
  1. Bazując już na 25. letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
  2. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.
  3. Produkty spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej.
  4. To przyjazne dla środowiska, energooszczędne rozwiązanie problemów spowodowanych osadzaniem się kamienia.
  5. Może zwiększać skuteczność bojlerów, pralek i zmywarek.
  6. Zastosowany wraz z urządzeniem Aquarion ma korzystny wpływ na amortyzację urządzenia oraz sprawi, że smak wody będzie jeszcze lepszy.

GoldMax - Opinie o produkcie

Dodaj komentarz, oceń produkt lub zadaj pytanie
comments powered by Disqus
Gwarancja najniższej ceny

Odkamieniacz magnetyczny

GoldMAX Calivita
Wróć do spisu treści