Nowy produkt w ofercie Calivita - Metatonin 180 kaps.

Calivita Partner Apteka
Przejdź do treści

Nowy produkt w ofercie Calivita - Metatonin 180 kaps.

Sklepy Calivita w Polsce - Strona Partnera Calivita International
Opublikowane według Admin w Nowe produkty · 31 Maj 2016
Tags: melatoninamelatoninsen
Z dniem 1 czerwca 2016 roku ofertę sprzedażowa Calivita International zastanie rozszerzona o nowy produkt: Melatonin 180 kapsułek
Suplementacja melatoniną jest naturalnym wybawieniem dla osób cierpiących na bezsenność, mających problemy ze snem. To substancja wytwarzana przez nasz organizm, dlatego jej stosowanie jest bezpieczne, bez ryzyka uzależnienia! Melatonina nie tylko pomaga zasnąć, ale również dba o właściwą jakość i ilość snu. By rano wstawać w pełni wypoczętym, zregenerowanym, doładowanym energią do działania i z głową nowych pomysłów.

Dlaczego w okresie letnim będziemy jej także potrzebować?

  1. Podczas wakacyjnych podróży, lotów międzykontynentalnych szybka zmiana stref czasowych może negatywnie wpłynąć na nasze procesy fizjologiczne powodując problemy ze snem, przemianą materii, motoryką przewodu pokarmowego, wywołać niepokój, rozdrażnienie czy bóle głowy. Suplementacja melatoniną pomoże Ci w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie i złagodzi odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej.
  2. Melatonina to także świetny antyoksydant chroniący organizm przed wolnymi rodnikami, których znaczne ilości mogą powstać m.in. podczas nadmiernego opalania.
  3. Rytm wydzielania melatoniny jest ściśle skorelowany z porą dnia i nocy – w ciemności syntetyzowana jest w największych ilościach, natomiast światło hamuje ten proces. Latem, kiedy jest dużo światła, szyszynka wydziela mniej melatoniny, niż w okresie jesienno-zimowym.

Melatonin 180 kaps. najszybciej kupisz w sklepie on-line
comments powered by Disqus
Wróć do spisu treści