Nowe produkty

Calivita Partner Apteka
Przejdź do treści

Nowość krem przeciwzmarszczkowy OrganiCare Anti-Ageing

Doskonale wiesz, że praktycznie każda kobieta zrobi wiele, by pięknie wyglądać w oczach swojego mężczyzny i to w każdym wieku.

Gdybyś zaczął czytać skład wielu kremów do twarzy i to znanych marek, zapewne byś się zdziwił, że mogą one zawierać substancje chemiczne szkodliwe dla zdrowia i skóry: pochodne ropy naftowej, parabeny, sztuczne konserwanty...
6/3/2018

California Fitness - Nowa linia produktów

Uwielbiasz produkty CaliVita® i chciałbyś mieć je zawsze przy sobie?
Od teraz to jeszcze łatwiejsze dzięki zamknięciu wybranych TOP produktów stosowanych przez miliony Klubowiczów w mniejszych opakowaniach, przystępnych dla każdego!
Łatwo schowasz je w torebce, szafce w pracy czy w torbie, idąc na siłownię
23/10/2017

Zmiana składu kosmetyku Hand&Body Lotion

Informujemy o częściowej modyfikacji składu produktu Hand&Body Lotion. Aktualnie ulepszona formuła została pozbawiona parabenów oraz wzbogacona o składnik aktywny wosk pszczeli o korzystnym działaniu na skórę, wykazujący silne działanie odżywcze, natłuszczające i ochronne. Znakomicie uelastycznia i zmiękcza skórę, a także zapobiega jej wysuszaniu.
1/7/2016

Nopalin w nowej wersji

Nopalin - produkt zawierający cenny, bogaty w substancje odżywcze, błonnik został zmosufikowany. W nowej wersji produktu składnik aktywny – sproszkowany liść Opuncji – Nopal – pochodzi z gatunku - Opuntia ficus-indica o cennych właściwościach odżywczych i fizjologicznych.
28/6/2016

Czy wiesz co to elektrosmog! Czy jest to szkodliwe? Jak możemy się przed tym chronić?

W dzisiejszym świecie high-tech wszyscy jesteśmy narażeni na promieniowanie elektromagnetyczne z bardzo wielu źródeł. Każde takie źródło - sprzęt elektroniczny - wytwarza własne pole elektromagnetyczne, którego fala energii promieniuje na zewnątrz, słabnąc wraz ze wzrostem odległości. Nawet teraz czytając tą stronę, prawdopodobnie jesteś w zasięgu wielu pól elektromagnetycznych. Tak samo jest, gdy jesteś w pracy, w podróży, podczas zabawy czy odpoczynku w domu, a nawet śpiąc we własnym łóżku. Nie bardzo przyjemna myśl, prawda?
27/12/2015
Wróć do spisu treści