PROMOCJA: Odkwaszony i oczyszczony organizm z zasadową wodą z Aquarion!

Calivita Partner Apteka
Przejdź do treści

PROMOCJA: Odkwaszony i oczyszczony organizm z zasadową wodą z Aquarion!

Sklepy Calivita w Polsce - Strona Partnera Calivita International
Opublikowane w Promocje · 14 Czerwiec 2016
Tags: Aquarion
Jeśli masz dość wiecznego dźwigania butelek z wodą, a potem dodatkowego segregowania plastików? Nie chcesz ryzykować picia wody z kranu, nie mając gwarancji, że jest ona w pełni czysta i bezpieczna? Na dodatek masz przecież świadomość, że stan zanieczyszczenia, zardzewienia rur, którymi woda płynie do Twojego kranu może być naprawdę fatalny i niekorzystnie wpływać na jej walory smakowe i zdrowotne?!
Zainwestuj w zdrowie całej Twojej rodziny!
Wybierz nowoczesny, wygodny i oszczędny sposób na zdrową, smaczną wodę bez kamienia!

Promocja limitowana w dniach 14-21 czerwca 2016 roku:

przy zakupie urządzenia Aquarion do oczyszczania i jonizacji wody, otrzymasz magnetyczny ELIMINATOR KAMIENIA GoldMAX
oraz filtr wymienny ZA DARMO!

ZAMAWIAM AQUARION i oszczędzam 779 PLN!
4 poziomy zasadowości i kwasowości wody
Aquarion w zależności od ustawienia za pomocą 1-2 przycisków wytwarza wodę alkaliczną doskonale:

✔ odkwaszającą i oczyszczającą organizm z toksyn,
✔ wspomagającą walkę z cellulitem i nadmiernymi kilogramami,
✔ nawadniającą komórki ciała,
✔ zapobiegającą starzeniu się i powstawaniu zmarszczek,
✔ wzmacniającą naturalny system obronny organizmu,
✔ doładowującą organizm energią, walczącą ze zmęczeniem i sennością,
✔ polepszającą trawienie i funkcjonowanie nerek,
✔ poprawiającą smak potraw, herbat i kawy.

Perfekcyjna czystość, zachowanie cennych minerałów
Oczyszczona, alkaliczna, jonizowana woda z Aquarion nadaje się do bezpośredniego picia, bez konieczności przegotowywania!

Dbają o to aż 2 filtry: zewnętrzny mechaniczny i wymienny, wielostopniowy o średnicy 0,01 mikrona.

Co to oznacza?

Z niezwykłą dokładnością usuwa szkodliwe dla organizmu substancje z wody, wszelkie zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor,
a jednocześnie przepuszcza do wody pitnej niezbędne dla zdrowia składniki mineralne, jak wapń, magnez, potas
Średni rozmiar komórek bakterii wynosi 1-10 mikronów, nie mają więc możliwości przedostania się przez filtr urządzenia Aquarion!

Tylko teraz korzystając z wyjątkowej promocji,
otrzymasz ZA DARMO GoldMAX i filtr wymienny
ZAMAWIAM
Zalety eliminatora kamienia GoldMAX:
ogranicza osadzanie się kamienia sprzyjającego rozwojowi grzybów, bakterii i innych niepożądanych mikroorganizmów w czajnikach, pralkach, zmywarkach, bojlerach, przewodach doprowadzających wodę, zastosowany wraz z urządzeniem Aquarion ma korzystny wpływ na amortyzację urządzenia oraz sprawia, że smak wody jest jeszcze lepszy.

Oszczędność i ekologia
Rozkład wyrzuconej plastikowej butelki to aż... 400 lat!
Zanim litrowa plastikowa butelka wody mineralnej trafi do Ciebie, następuje zużycie energii 2 tysiące razy większe niż przy nalewaniu wody z kranu!

Przy 4-osobowej rodzinie zakup urządzenia zwraca się po 2 latach - tak, tyle wydajemy na wody butelkowane - przyjmując, że osoba pije tylko 1,5 litra dziennie!
Nie zastanawiaj się dłużej, złóż zamówienie i ciesz się wolną od zanieczyszczeń, bogatą w niezbędne składniki mineralne, jonizowaną wodą, bez kamienia!

Promocja obowiązuje w dniach 14-21 czerwca 2016 r.

Opinie właścicieli sprzętu:

Dorota i Dariusz Madejscy

„...codziennie pijąc wodę zjonizowaną (30 ml na każdy kg masy ciała) zmniejszymy ilość zalegających w ciele toksyn. Jeśli uda się zredukować ją do poziomu sprzed dekady, możemy uznać, że wiek biologiczny obniżyliśmy o…10 lat! Tak więc, pamiętając, że WODA WODZIE NIE RÓWNA, warto sięgnąć po tę produkowaną przez urządzenie Aquarion z oferty CaliVita®.”

Barbara i Kamil Fudali

„...Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Woda pozyskiwana dzięki urządzeniu Aquarion jest nie tylko oczyszczona, ale w dalszym ciągu zawiera wszelkie niezbędne minerały. Zdarza się, że wiele innych urządzeń nie tylko oczyszcza, ale i „wyjaławia” naszą wodę z wielu ważnych pierwiastków.

Odkąd Aquarion zagościł w naszym domu potrawy przygotowywane dzięki alkalicznej wodzie smakują lepiej, a ulubione herbaty (których to jesteśmy miłośnikami) i kawa są bardziej aromatyczne...”

Piotr Hempoliński-Nowik

„…Dokonałem szybkiej kalkulacji - ile średnio rocznie nasza rodzina wydaje na butelkowaną wodę. Stało się jasne, że koszt zakupu Aquarion zwróci się w ciągu 2 lat. O aspektach takich jak brak potrzeby noszenia zgrzewek wody ze sklepu, stały dostęp do bezpiecznej alkalicznej pitnej wody, już nie wspomnę...

Woda z Aquarion nieraz dodawała mi energii, gdy wracałem zmęczony wieczorem z pracy i nieraz ratowała mnie przed bólami głowy, gdy czułem się lekko zdenerwowany...

Świetnie sprawdza się również w kuchni, przy wykorzystaniu wody kwaśniej. Szczególnie do czyszczenia naczyń, np. patelni, gdy przywrze spalenizna. Zalewamy kwaśną wodą, zostawiamy na parę godzin i po przetarciu szmatką patelnia jest czyściutka...”comments powered by Disqus
Wróć do spisu treści