Promocje na grudzień

Calivita Partner Apteka
Przejdź do treści

Promocje na grudzień

Sklepy Calivita w Polsce - Strona Partnera Calivita International
Opublikowane według Admin w Promocje · 1 Grudzień 2016
Tags: calicleanorganicarepowerminsgreencaredailyreacharge
To już grudzień, czyli najwyższy czas aby pomysleć o prezentach dla najbliższych, a także dla siebie. Nie od dziś wiadomo, że życiu najważniesze jest zdrowie, dlatego wybierając prezenty warto pójść tym tropem. Jak co roku Calivita International Polska przygotowała wyjątkowe zestawy produktów dla zdrowia oraz urody, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Zobaczmy zatem co warto wybrać:

Dla zdrowia: KUP JEDEN A DRUGI OTRZYMASZ 50% TANIEJ

Pierwszy raz dostępny jest pakiet Daily Reacharge (1+1). - Gotowy zestaw TOP składników. Daily Reachage zawiera wyjątkową kompozycję witamin, minerałów, kwasów omega 3, probiotyków, błonnika oraz ekstraktu z Moringa o unikalnych właściwościach prozdrowotnych.
Uwaga promocja limitowana ważna w okresie 1-6 grudnia 2016.

Green Care 360 tabletek w pakiecie 1 + 1. Moc zielonej lucerny i magnezu na zimę. Green Care rewitalizuje organizm, przyśpiesza metabolizm, poprawia kondycję włosów i paznokci oraz korzystnie wpływa na układ nerwowy.
Uwaga promocja limitowana ważna w okresie 1-6 grudnia 2016.

Power Mins XL - 10 składników mineralnych w najlepiej przyswajalnej formie. Pakiet 1+1.
Uwaga promocja limitowana ważna w okresie 1-6 grudnia 2016.

Dla urody:
Wyjątkowe organiczne kosmetyki w świątecznym pakiecie 3+2. Spraw swoim bliskim radość i poczucie luksusu jakiego doświadczą dzięk najwyższej jakości kosmetykom OrganicCare. Chociaż promocja trwa cały grudzień to nie warto czekać. Jeśli kupisz prezenty na początku grudnia to będziesz mieć później czas na spokojne przygotowanie świąt a nie stanie w kolejkach po pierwszy lepszy prezent.

CZAS NA ŚWIĄTECZNE PORZĄDKI:
Ekologiczne środki czystości to twoje bezpieczeństwo. Dlatego warto zaopatrzyc się w promocyjny zestaw produktów CaliClean 1+1= 3. Dzięki CaliClean świateczne porządki będą zarówno bezpieczne jak i skuteczne.
comments powered by Disqus
Wróć do spisu treści