Nowe produkty - Aktualności Calivita - Sklepy Calivita International w Polsce - STRONA DYSTRYBUTORA

Przejdź do treści
Doskonale wiesz, że praktycznie każda kobieta zrobi wiele, by pięknie wyglądać w oczach swojego mężczyzny i to w każdym wieku. Gdybyś zaczął czytać skład wielu kremów do twarzy i to znanych marek, zapewne byś się zdziwił, że mogą one zawierać substancje chemiczne szkodliwe dla zdrowia i skóry: pochodne ropy naftowej, parabeny, sztuczne konserwanty...
6/3/2018
Uwielbiasz produkty CaliVita® i chciałbyś mieć je zawsze przy sobie? Od teraz to jeszcze łatwiejsze dzięki zamknięciu wybranych TOP produktów stosowanych przez miliony Klubowiczów w mniejszych opakowaniach, przystępnych dla każdego! Łatwo schowasz je w torebce, szafce w pracy czy w torbie, idąc na siłownię
23/10/2017
już dostępny Polinesian Noni o tym samym składzie, z ulepszonymi parametrami jakości organoleptycznej (smak, barwa, konsystencja, zapach).
11/7/2016
Informujemy o częściowej modyfikacji składu produktu Hand&Body Lotion. Aktualnie ulepszona formuła została pozbawiona parabenów oraz wzbogacona o składnik aktywny wosk pszczeli o korzystnym działaniu na skórę, wykazujący silne działanie odżywcze, natłuszczające i ochronne. Znakomicie uelastycznia i zmiękcza skórę, a także zapobiega jej wysuszaniu.
1/7/2016
Nopalin - produkt zawierający cenny, bogaty w substancje odżywcze, błonnik został zmosufikowany. W nowej wersji produktu składnik aktywny – sproszkowany liść Opuncji – Nopal – pochodzi z gatunku - Opuntia ficus-indica o cennych właściwościach odżywczych i fizjologicznych.
28/6/2016
Nowy produkt w ofercie Calivita - Metatonin 180 kaps. Melatonina nie tylko pomaga zasnąć, ale również dba o właściwą jakość i ilość snu. By rano wstawać w pełni wypoczętym, zregenerowanym, doładowanym energią do działania i z głową nowych pomysłów.
31/5/2016
W dzisiejszym świecie high-tech wszyscy jesteśmy narażeni na promieniowanie elektromagnetyczne z bardzo wielu źródeł. Każde takie źródło - sprzęt elektroniczny - wytwarza własne pole elektromagnetyczne, którego fala energii promieniuje na zewnątrz, słabnąc wraz ze wzrostem odległości. Nawet teraz czytając tą stronę, prawdopodobnie jesteś w zasięgu wielu pól elektromagnetycznych. Tak samo jest, gdy jesteś w pracy, w podróży, podczas zabawy czy odpoczynku w domu, a nawet śpiąc we własnym łóżku. Nie bardzo przyjemna myśl, prawda?
27/12/2015
dobry nastrój, moc energii i wigoru, lepszą koncentrację bez tycia w 1 kapsułce! Z ekstraktem ziaren kakaowca i owoców goji, zawartymi w Cocoa Bean Extract zapomnisz, co to chandra, ciągłe zmęczenie i ospałość.
1/9/2015
Wpisy z miesięcy
Wróć do spisu treści